У Хотині відбувся благодійний фестиваль народної творчості «На крилах надії»

7 червня у парку міста Хотин, за підтримки голови райдержадміністрації Петра Допіряка, відділу культури райдержадміністрації, голови Хотинського районного товариства інвалідів Сергія Пелепецького відбувся ХІІ-й ювілейний районний благодійний фестиваль народної творчості «На крилах надії» для людей з обмеженими фізичними можливостями.

Привітати учасників фестивалю прийшла заступник голови райдержадміністрації Світлана Брус та побажала кожному учаснику фестивалю витримки, мужності, віри у світле майбутнє та успіхів в усіх справах.
На свято також завітав голова обласної організації інвалідів Всеукраїнської асоціації інвалідів «Союз інвалідів України» Микола Рошко, який побажав присутнім здоров’я, миру, добробуту і такої ж витримки у подоланні всіх життєвих негараздів і перешкод.

Мета щорічного фестивалю – виявлення талановитих людей з обмеженими фізичними можливостями та залучення їх до участі в культурно – мистецькому житті краю, створення умов і можливостей для самореалізації та розкриття свого творчого потенціалу.

З різних куточків Хотинського району до міста з’їхалися учасники – щедро обдаровані талантами та сильні духом.

У теплій, затишній атмосфері учасники фестивалю демонстрували свої таланти у театрально-розмовному, пісенному, поетичному жанрах, а також в декоративно-ужитковому мистецтві.

Всі, хто завітав на фестиваль талантів, мав змогу переглянути виставку робіт народних майстрів Хотинщини: вишиті рушники, ікони, скатертини та серветки, вироби із бісеру, яскраві картини тощо.

Хотинська Районна Державна Адміністрація

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *