Бізнес поповнив казну області на мільйони гривень

Малий та середній бізнес Буковини сплатив до казни понад 201,8 млн. грн. єдиного податку

Протягом січня-травня 2019 року буковинські спрощенці перерахували до місцевих бюджетів понад 201,8 мільйонів гривень єдиного податку, це на 39,7 млн.грн. більше ніж за аналогічний період минулого року  – розповідає очільник територіальної  фіскальної служби Віталій Шпак.

Та продовжує, при цьому за підсумками діяльності з початку поточного року простежується стабільне зростання у розрізі кожної з категорій платників єдиного податку. Відтак, найбільше сплатили до казни фізичні особи – понад 162 млн. грн., юридичні особи-підприємства області – 27,8 млн. грн.,сільськогосподарські виробники-платники ІV групи сплатили понад 12 млн. грн.

Загалом, бюджетні кошики місцевих громад платники єдиного податку наповнили  в наступних розмірах: м. Чернівці –  108,3 млн. грн., Вижницький район –  8,3 млн. грн., Герцаївський район – 3,2 млн. грн., Глибоцький район –  13,1 млн. грн., Заставнівський район – 8,7 млн. грн., Кельменецький район – 6 млн. грн., Кіцманський район – 13,9 млн. грн., Новоселицький район – 10,7 млн. грн., Путильський район – 3,1 млн грн., Сокирянський район – 4,5 млн. грн., Сторожинецький район – 11,8 млн. грн., Хотинський район – 7,5 млн. грн., м. Новодністровськ – 2,8 млн. грн..

Начальник фіскального відомства Буковини Віталій Шпак наголошує,  позитивна динаміка сплати єдиного податку до місцевих скарбниць засвідчує прагнення краян розвивати власну справу і сумлінно платити податки, адже бюджет – це безпосереднє джерело видатків на потреби громади, а єдиний податок – одне із джерел, що його стабільно наповнює.

 ДФС Буковини: актуальні запитання – відповіді щодо сплати земельного податку

Який строк сплати для фізичних осіб земельного податку?

Нарахування фізичним особам сум земельного податку проводиться контролюючими органами (за місцем знаходження земельної ділянки), які надсилають (вручають) платникові за місцем його реєстрації до 01 липня поточного року податкове повідомлення-рішення про внесення земельного податку за формою, встановленою у порядку, визначеному ст. 58 Податкового кодексу України (далі – ПКУ) (п. 286.5 ст. 286).

Земельний податок фізичними особами сплачується протягом 60 днів з дня вручення податкового повідомлення-рішення (п. 287.5 ст. 287 ПКУ).

Фізична особа уклала договір оренди землі державної власності з органом місцевого самоврядування. Земельна ділянка знаходиться в одній області, а місце проживання (реєстрації) фізичної особи – в іншій. Куди в такому випадку надсилаються ППР?

Орендна плата за земельні ділянки державної і комунальної власності – це обов’язковий платіж, який орендар вносить орендодавцеві за користування земельною ділянкою (пп. 14.1.136 п. 14.1 ст. 14 Податкового кодексу).

Платником орендної плати є орендар земельної ділянки, об’єктом оподаткування – земельна ділянка, надана в оренду (пункти 288.2, 288.3 ст. 288 Кодексу).

Орендна плата за земельні ділянки державної і комунальної власності справляється відповідно до вимог цієї статті, згідно з п. 288.1 якої підставою для нарахування орендної плати за земельну ділянку є договір оренди такої земельної ділянки.

Облік фізичних осіб – платників податку і нарахування відповідних сум проводяться контролюючими органами за місцем знаходження земельної ділянки щороку до 1 травня (п. 287.2 ст. 287 Податкового кодексу).

Нарахування фізичним особам сум податку проводиться контролюючими органами (за місцем знаходження земельної ділянки), які надсилають (вручають) платникові за місцем його реєстрації до 1 липня поточного року ППР про внесення податку за формою, встановленою у порядку, визначеному ст. 58 Кодексу.

Статтею 25 Закону України від 06.10.98 р. № 161-ХІV «Про оренду землі» передбачено обов’язки орендаря, до яких, зокрема, належить надання у п’ятиденний строк після державної реєстрації договору оренди земельної ділянки державної або комунальної власності копії договору відповідному контролюючому органу.

Податковий період, порядок обчислення орендної плати, строк сплати та порядок її зарахування до бюджетів застосовуються відповідно до вимог статей 285 – 287 Податкового кодексу.

Таким чином, у разі якщо договір оренди землі державної і комунальної власності укладено між органом місцевого самоврядування та фізичною особою, контролюючий орган за місцем знаходження земельної ділянки нараховує податкове зобов’язання з орендної плати за землю і надсилає ППР (вручає) фізичній особі – платнику за місцем його реєстрації.

Яка відповідальність передбачена за несплату або несвоєчасну сплату плати за землю ФО (громадянином)?

Оскільки фізичні особи (громадяни) несуть відповідальність за своєчасне та повне погашення нарахованого узгодженого грошового зобов’язання, то якщо вони протягом 60 днів з дня вручення податкового повідомлення-рішення не сплачують узгоджену суму грошового зобов’язання з плати за землю, такі платники податків притягуються до відповідальності у вигляді штрафу у таких розмірах:

при затримці до 30 календарних днів включно, наступних за останнім днем строку сплати суми грошового зобов’язання, – у розмірі 10 відс. погашеної суми податкового боргу;

при затримці більше 30 календарних днів, наступних за останнім днем строку сплати суми грошового зобов’язання, – у розмірі 20 відс. погашеної суми податкового боргу.

Разом з тим, на суму податкового зобов’язання з плати за землю, не сплаченого протягом 60 днів з дня вручення податкового повідомлення-рішення, нараховується пеня у порядку, визначеному ст. 129 Податкового кодексу України.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *