З 9 червня закінчується нерестова заборона на Дністрі

Закінчення нерестової заборони на р. Дністер та Дністровському водосховищі🐟🐟🐟

Рибалити можна вже згодом, а ось з виловом раків потрібно ще зачекати.

9 червня 2019 року закінчується нерестова заборона на р. Дністер та Дністровському водосховищі. У зв’язку з цим стосовно більшості водних об’єктів знімаються встановлені на нерестовий період заборони та обмеження любительського і спортивного рибальства. 
Отже, з 10 червня лов риби дозволяється з берега або з човна, вудками всіх видів із загальною кількістю гачків не більше п’яти на рибалку, та спінінгом. Добова норма вилову риби на одну особу за одну добу перебування на водоймі становить не більше 3 кг, раків не більше – 30 шт.
Звертаємо вашу увагу, що в придаткових системах водойм нерестова заборона триває по 29 червня включно. Відповідно до Правил любительського та спортивного рибальства придаткові системи водойм – непроточні при найнижчому рівні води: протоки, гирла, озера та інші водойми, в тому числі ті водойми, які тимчасово заливаються водою в період весняної повені.
📌Нагадуємо, що по 30 червня у водоймах Чернівецької області встановлено заборону на вилов раків під час виношування ними ікри, личинок та першої линьки.

Чернівецький рибоохоронний патруль звертається до всіх рибалок-любителів та просить бути максимально відповідальними та суворо дотримуватись встановлених правил рибальства. У випадку, якщо ви помітили порушення правил рибальства – прохання терміново повідомляти на «гарячу лінію» Управління: (066) 067-38-69.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *