Скільки буковинці сплатили на реформування армії?

На реформування армії буковинці за п’ять місяців сплатили понад 83,0 мільйони військового збору

Платники які перебувають на обліку в усіх територіальних управліннях фіскальної служби області  від початку 2019 року сплатили на потреби армії 83,0 млн.грн. Зокрема, в травні цього року перераховано 17,5 млн  грн.

Порівняно з аналогічним періодом 2018 року зафіксовано майже на 13,6 млн. грн., або 19,5 відсотків ріст показників сплати військового збору. Тоді на потреби армії було сплачено 69,5 млн. грн.

У фіскальному відомстві краю стабільність надходжень військового збору пояснюють такими факторами як підвищення соціальних стандартів, активними заходами з легалізації праці та якісним адмініструванням податкових платежів.

З легальних зарплат та інших офіційних доходів платники м. Чернівці до Державного бюджету сплатили  –3,4  млн. грн. Надходження військового збору у розрізі районів наступні: Вижницький район – 3,4 млн. грн.; Герцаївський – 1,5 млн. грн.; Глибоцький  – 3,7 млн. грн.; Заставнівський – 2,5 млн. грн.; Кельменецький – 1,9 млн. грн.; Кіцманський – 4,1 млн. грн.; Новоселицький – 3,7 млн. грн.; Путильський – 1,6 млн.. грн.; Сокирянський – 2,9 млн. грн.; Сторожинецький – 4,6 млн. грн.; Хотинський – 3,0 млн. грн.; м. Новодністровськ – 1,6 млн. грн.

Довідка:

За даними моніторингу, від початку введення військового податку (з 3 серпня 2014 року), буковинці сплатили на реформування Збройних Сил України – 644,9 млн. грн.  У 2014 році – 29,6 млн. грн., у 2015 році ця сума складала 88,3 млн. грн., у 2016 році – 106,2 млн. грн., у 2017 році – 148,6 млн. грн., у 2018 році – 189,2 млн. грн; за 5 місяців 2019 року –  83,0 млн. грн.

Запитання від платника

Який термін сплати єдиного внеску фізичними особами – підприємцями, які обрали спрощену систему оподаткування без використання найманої праці?

У Головному управлінні ДФС Буковини наголошують, відповідно до п. 4 частини першої ст. 4 Закону про ЄСВ платниками єдиного внеску є фізичні особи – підприємці, у тому числі ті, які обрали спрощену систему оподаткування.

Платники єдиного внеску, зазначені у п. 4 частини першої ст. 4 цього Закону, зокрема фізичні особи – підприємці, які обрали спрощену систему оподаткування, зобов’язані сплачувати єдиний внесок, нарахований за календарний квартал, до 20 числа місяця, що настає за кварталом, за який сплачується єдиний внесок (абзац третій частини восьмої ст. 9 Закону про ЄСВ).

Згідно з пп. 4.6.2 п. 4.6 розділу четвертого Інструкції № 21-5 платники єдиного внеску, визначені пп. 2.1.3 п. 2.1 розділу другого цієї Інструкції (фізичні особи – підприємці, які обрали спрощену систему оподаткування), можуть сплачувати єдиний внесок у вигляді авансового платежу у розмірі, який самостійно визначили, до 20 числа кожного місяця поточного кварталу.При цьому суми єдиного внеску, сплачені у вигляді авансових платежів, враховуються платником при остаточному розрахунку, який здійснюється ним за календарний квартал, до 20 числа місяця, що настає за кварталом, за який сплачується єдиний внесок.

Зазначена категорія платників самостійно обчислює для себе суму єдиного внеску, яка не може бути менше мінімального страхового внеску на місяць (пп. 4.6.1 п. 4.6 розділу четвертого Інструкції № 21-5).

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *