Служба зайнятості Хотинщини організувала день відкритих дверей на підприємстві

На Хотинщині 28 травня фахівці служби зайнятості організували День відкритих дверей на приватному підприємстві «Техбудторг Сіті».

Основним напрямом роботи підприємства є виготовлення цегли. На захід завітали не тільки запрошені безробітні, а і жителі сіл Млинки та Клішківці.

Директор Хотинської районної філії Чернівецького обласного центру зайнятості Андрій Бринь ознайомив учасників заходу з станом ринку праці району, актуальними вакансіями. Заступник директора – начальник відділу організації працевлаштування Хотинської районної філії Чернівецького ОЦЗ Аліна Трофіменко інформувала щодо укомплектування вакансій, зауваживши, що нині вже 9 осіб беруть участь в роботах тимчасово характеру на цьому підприємстві.

Завідуючий виробництвом підприємства Віктор Волковськийч, який презентував ПП «Техбудторг Сіті»,  ознайомив присутніх з організацією виробництва, умовами праці, рівнем заробітної плати та соціальними гарантіями. Розповів, що 80% працюючих на підприємстві, – місцеві жителі. Підприємство має свій транспорт для довозу працівників з навколишніх сіл.

Активними були і учасники заходу – безробітні. Четверо осіб зацікавилися можливістю працевлаштуватись та залишились, аби індивідуально поспілкуватись та обговорити умови працевлаштування.

Чернівецький обласний центр зайнятості

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *