Депутати Хотинського району змагалися на обласній спартакіаді

У неділю, 12 травня, збірна команда Хотинщини прийняла участь в обласній спартакіаді серед депутатів обласної, районних, міських, сільських та селищних рад.

Змагання змагання відбувались у фізкультурно-оздоровчих комплексі “Олімпія”, місто Чернівці. На жаль, лише три команди виявили бажання позмагатися – це депутатський корпус Вижницького, Кіцманського та Хотинського районів.

У командних видах, міні-футбол та волейбол, хотинчани поступилися своїм суперникам і посіли третє місця. А ось у змаганнях з настільного тенісу, шашок та шахів наші спортсмени у командному заліку взяли усі три перші місця. Варто відзначити виступи в індивідуальних видах: хотинчанин Анатолій Сухаренко посів 2 місце, грозинчанка Аеліта Коташ – 1 місце – настільний теніс. Петро Ватаманюк з Круглика – 2 місце та Наталія Гаєвська з Хотина – 1 місце у змаганнях з шашок.

Найвдаліший виступ продемонстрували шахісти Андрій Баратинський з Долинян та клішківчанка Надія Мельник які перемогли в усіх зустрічах і зайняли першу сходинку п’єдесталу.

У загальнокомандній першості Хотинський район третій.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *