Хотинські танцюристи демонстрували свої таланти

Сьогодні, 10 травня у Хотинському районному будинку народної творчості та дозвілля вдруге відбувся районний фестиваль хореографічного мистецтва “У сузір’ї танцю” імені Сергія Побережника.

Фестиваль проходить щорічно в знак поваги та увічнення пам’яті нашого земляка Сергія Побережника, який загинув під час проведення антитерористичної операції на Сході країни.

На районний фестиваль запрошено найближчих Сергія – батька Анатолія Пилиповича, мати Олену Теофілівну, дружину Світлану Василівну, доньку Марину та сина Макара.
На початку фестивалю виступила Маринка – разом із іншими вихованками студії сучасного танцю “21 століття” обласного центру естетичного виховання “Юність Буковини”.

Урочисто відкрив та привітав учасників і гостей фестивалю перший заступник голови районної державної адміністрації Володимир Маринкевич, а
також Володимир Афанасійович висловив щирі слова подяки батькам Сергія, за те, що виховала патріота і сина України, а в знак поваги вручив квіти.

Мета даного фестивалю – об’єднати всіх людей , які не уявляють свого життя без ритму та емоцій. Таким і був Сергій. Загалом участь у фестивалі взяли такі хореографічні колективи:
– зразковий художній хореографічний колектив- «Сяйво» Хотинської гімназії, керівник Людмила Борденюк
– зразковий аматорський хореографічний колектив «ТОП-ДАНС» Будинку культури села Зарожани, керівник Галина Кушнір
– хореографічний колектив сучасного танцю «Крок вперед» Хотинської ЗОШ № 1 – керівник Віра Тамазликар
– хореографічна студія хідного та арабського танцю «БЕЛЛІ-ДЕНС»Хотинського РБНТД, керівник Уляна Топало
– хореографічний колектив “ФЛАЙ” Рукшинської ЗОШ – керівник Лілія Долга.

пише Хотинська Районна Державна Адміністрація

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *