У Хотинській школі до Дня матері малювали картини вовною

Є у травні чудове свято – День матері, коли можна черговий, але не зайвий і дуже доречний раз подякувати матерям, бабусям за все, що вони зробили для нас, потішити їх власноруч виготовленими подаруночками.

З цього приводу у Хотинській ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 був організований та проведений майстер-клас живопису картини вовною, приурочений Дню матері. Його учасниками стали учні школи зі своїми мамами, бабусями, сестричками. Усі виготовляли картину-подарунок для найрідніших – «Троянди для мами».

Провела майстер-клас талановита, творча, позитивна Боднар Олена Павлівна, координатор проекту «Майстерня цілісного розвитку» та «Життя в стилі ЕКО». Як вчитель і наставник, вона змогла всім доступно пояснити як працювати з вовною, змусила повірити в себе, свої сили, адже побачивши картину-зразок, не всі спершу вірили, що зможуть зробити щось подібне.

Творячи, отримували задоволення від самого процесу малювання вовною, відпочили, отримали неабиякий заряд позитивної енергії, поринувши у дивовижний світ фантазії і творчості. Результат виявився неочікуваним: кожна картина була надзвичайно красивою і неповторною, адже всі вкладали в неї часточку своєї душі та любові, любові до найріднішої – МАМИ.

Хотинська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *