Чи вигідно інвестувати в енергоефективні вікна?

Навчальний семінар у Хотинській міські раді

22 квітня у сесійній залі Хотинської міської ради відбувся навчальний семінар для об’єднань співвласників багатоквартирних будинків та ініціативних груп зі створення ОСББ на тему: “Чи вигідно інвестувати в енергоефективні вікна?”. Організований Проектом “Фонд енергоефективності України” Міжнародної фінансової корпорації.

Доповідачами на семінарі були Олеся Гребенюк – експерт у Чернівецькій області проекту “Фонд енергоефективності України” IFC та Юрій Косів – менеджер зі збуту компанії Rehau.

Юрій Косів виступив у першій частині семінару – енергоефективні вікна та двері: переваги та особливості. Розповів про ↓

  • Причини втрати тепла через вікна
  • Від чого залежить енергоефективність вікон
  • Енергоефективні віконні системи
  • Енергоефективні дверні системи
  • Монтаж вікон

Олеся Гребенюк вступила у другій частині. Говорили про заміну вікон та дверей у місцях загального користування: варто чи не варто?

Олеся провела розрахунок фінансової доцільності заміни вікон та дверей на енергоефективні у місця загального користування багатоквартирного будинку на прикладі одного із хотинчан.

Доповненням був діалог з регіональним координатором в Чернівецькій області Олександром Ковальчуком Проект ЄС/ПРООН «Об’єднання співвласників будинків для впровадження сталих енергоефективних рішень» (HOUSES).

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *