Для хотинчан провели навчання в Школі майбутнього пенсіонера

Заступник начальника Хотинського відділу обслуговування громадян Альона Печерова провела для мешканців району навчальне заняття «Школи майбутнього пенсіонера».

Представниця Фонду надала детальні роз’яснення порядку призначення пенсії за віком, назвала складові, які справляють визначальний вплив на обчислення розміру пенсійної виплати. Наголосила на важливості страхового стажу та повідомила про збільшення вимог до його тривалості, необхідної для реалізації права на пенсійне забезпечення. Зауважила, що зарахування періоду роботи до страхового стажу відбувається лише за умови офіційного працевлаштування і обов’язкової сплати єдиного внеску в розмірі, не меншому за встановлений законом мінімальний. Озвучила перелік необхідних для формування макета пенсійної справи документів та порекомендувала особам передпенсійного віку завчасно звертатись до сервісного центру для проведення їх перевірки.

Альона Печерова поінформувала присутніх про широкий спектр зручних можливостей отримання інформації з пенсійного забезпечення, який пропонують електронні сервіси Фонду, продемонструвала інструкційні відеоролики та показала на практиці порядок реєстрації на Веб-порталі ПФУ й налаштування послуги СМС-інформування. Пояснила спосіб пошуку потрібної інформації в Особистому кабінеті, порядок подання запитів на виготовлення документів з підтвердженням QR-кодом, запису на прийом до фахівців пенсійної служби. На завершення зустрічі роздала інформаційні буклети на пенсійну тематику та нагадала про зв’язок зі спеціалістами через гарячу телефонну лінію і відеозв’язок.

Прес-служба Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *