На Хотинщині служба зайнятості консультує сільське населення

Фахівці Хотинської районної філії Чернівецького обласного центру зайнятості  провели виїзну акцію «Живи та працюй в Україні» для мешканців села Рукшин, що на  Хотищинні.

Мета заходу – інформування жителів села, особливо учнівської молоді, щодо послуг служби зайнятості, стану ринку праці, презентація електронних сервісів служби зайнятості тощо.

Під час проведення акції жителі села дізналися про вимоги чинного законодавства про зайнятість населення та соціальне страхування на випадок безробіття,  порядком реєстрації в службі зайнятості, про наявні вакансії в регіоні, а також були поінформовані про можливість скористатись профорієнтаційними послугами служби зайнятості, зокрема, щодо професійного навчання, перенавчання та підвищення кваліфікації.

Фахівці центру зайнятості пропонували селянам звертатись по допомогу до служби зайнятості, де надають корисну інформацію, щодо наявних вакансій на підприємствах, а також навчають техніці пошуку роботи тощо.

Проведення виїзних акцій завжди викликає зацікавленість серед населення та надає привід замислитись над власним професійним майбутнім.

https://chn.dcz.gov.ua/news

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *