Від буковинців надійшло понад 614,6 мільйонів гривень податку на доходи фізичних осіб

У січні – березні 2019 року грошові накопичення податку на доходи фізичних осіб у зведеному бюджеті складають 614,6 млн. грн., що на 112,7 млн. грн. більше ніж за аналогічний період минулого року – розповідають у регіональному представництві фіскальної служби. Та деталізують, державний бюджет роботодавці регіону наповнили на 157,8 млн. грн., а до місцевих скарбниць надійшло – 456,8 млн. грн. податку.

У фіскальному відомстві відзначають, наразі податок на доходи фізичних осіб складає 64 відсотки усіх надходжень до місцевих громад Буковини. Відтак і надалі залишається домінуючим бюджетоутворюючим податком для місцевих громад.

Відтак, у розпорядження територіальних скарбниць надійшло: Вижницький район  – 17,7 млн. грн., Герцаївський район – 8,5 млн.грн., Глибоцький район – 20,6 млн. грн., Заставнівський район – 12,8 млн. грн., Кельменецький район – 13,0 млн. грн., Кіцманський район – 23,1 млн. грн., Новоселицький район – 19,9 млн. грн., Путильський район – 8,9 млн грн., Сокирянський район – 16,0 млн. грн., Сторожинецький район – 23,8 млн. грн., Хотинський район – 15,6 млн. грн., м. Чернівці – 266,5 млн. грн.. м. Новодністровськ – 10,4 млн. грн..

У Головному управлінні ДФС у Чернівецькій області наголошують на дотриманні вимог трудового законодавства –  офіційне оформлення співробітників, своєчасну виплату заробітної плати, недопущення її виплати у  “конвертах”. Оскільки, наповнена місцева казна дає можливості для розвитку нашого регіону, як  економічного, так і соціального.

Центри обслуговування платників у фіскальному відомстві надають послуги безкоштовно

При Головному управлінні ДФС у Чернівецькій області з метою забезпечення зручних та доступних умов для отримання послуг і сервісів фізичними та юридичними особами, поліпшення іміджу органів ДФС, підвищення ефективності та оптимізації умов роботи створено 13 Центр обслуговування платників (далі – ЦОП).

Перелік послуг, за отриманням яких платники можуть звернутись до ЦОП визначено Примірним положенням центру обслуговування платників, затвердженим наказом Державної фіскальної служби України від 16.11.2018 № 739 «Про затвердження документів, які регламентують діяльність ЦОП». Пунктом 2.3 розд. 2 Положення визначено перелік адміністративних послуг, за отриманням яких платники можуть звернутись до ЦОП:

1. Видача картки платника податків, внесення до паспорта громадянина України (у формі книжечки) даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків.

2. Внесення до паспорта громадянина України (у формі книжечки) відмітки про наявність права здійснювати будь-які платежі за серією та номером паспорта.

3. Видача відомостей з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків про суми/джерела виплачених доходів та утриманих податків.

4. Реєстрація реєстратора розрахункових операцій.

5. Реєстрація книг обліку розрахункових операцій.

6. Реєстрація розрахункових книжок.

7. Реєстрація книги обліку доходів та книги обліку доходів і витрат платникам єдиного податку.

8. Реєстрація книги обліку доходів і витрат, яку ведуть фізичні особи – підприємці, крім осіб, що обрали спрощену систему оподаткування, і фізичні особи, які провадять незалежну професійну діяльність.

9. Видача довідки про подану декларацію про майновий стан і доходи (податкову декларацію).

10. Видача довідки про сплату податкових зобов’язань платником податку – резидентом, який виїжджає за кордон на постійне місце проживання, та про відсутність податкових зобов’язань.

11. Видача довідки про доходи.

12. Видача довідки про сплачений нерезидентом в Україні податок на прибуток (доходи).

13. Підтвердження статусу податкового резидента України.

14. Реєстрація платника єдиного податку.

15. Надання витягу з реєстру платників єдиного податку.

16. Включення неприбуткового підприємства (установи, організації) до Реєстру неприбуткових установ та організацій.

17. Перереєстрація неприбуткового підприємства (установи, організації) у Реєстрі неприбуткових установ та організацій.

18. Видача довідки про відсутність заборгованості з платежів, контроль за справлянням яких покладено на контролюючі органи.

19. Видача довідки про внесення місця зберігання алкогольних напоїв та тютюнових виробів до Єдиного державного реєстру місць зберігання.

20. Видача ліцензії на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями.

21. Видача ліцензії на право роздрібної торгівлі сидром та перрі (без додання спирту).

22. Видача ліцензії на право роздрібної торгівлі тютюновими виробами.

23. Видача дубліката ліцензії на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями.

24. Видача дубліката ліцензії на право роздрібної торгівлі сидром та перрі (без додання спирту).

25. Видача дубліката ліцензії на право роздрібної торгівлі тютюновими виробами.

26. Переоформлення ліцензії на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями.

27. Переоформлення ліцензії на право роздрібної торгівлі сидром та перрі (без додання спирту).

28. Переоформлення ліцензії на право роздрібної торгівлі тютюновими виробами.

29. Анулювання ліцензії на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями за заявою суб’єкта господарювання.

30. Анулювання ліцензії на право роздрібної торгівлі сидром та перрі (без додання спирту) за заявою суб’єкта господарювання.

31. Анулювання ліцензії на право роздрібної торгівлі тютюновими виробами за заявою суб’єкта господарювання.

Поряд з цим п. 2.4 розд. 2 Положення визначено інші послуги та сервіси:

1. Приймання вхідної кореспонденції.

2. Приймання податкової та іншої звітності.

3. Облік платників:

3.1. взяття на облік платників податків, платників єдиного внеску, об’єктів оподаткування та об’єктів, пов’язаних з оподаткуванням;

3.2. реєстрація, перереєстрація, анулювання реєстрації платників ПДВ, надання витягів з Реєстру платників ПДВ;

3.3. реєстрація, перереєстрація, анулювання реєстрації платників акцизного податку з реалізації пального, надання витягів з реєстру платників акцизного податку з реалізації пального;

3.4. видача довідки про зміну реєстраційного номера облікової картки платника податків.

4. Проведення звірки за письмовою заявою платників податку на майно з фізичних осіб (податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, транспортного податку та плати за землю (у т. ч. заява для застосування пільги)).

5. Надання платникам безкоштовного програмного забезпечення для формування та подання податкової, фінансової та іншої звітності платників в електронному вигляді.

6. Надання консультацій з питань:

6.1. електронних сервісів;

6.2. податкового законодавства, законодавства з питань сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та іншого законодавства, контроль за дотримання якого покладено на органи ДФС.

7. Надання доступу до публічної інформації.

8. Надання послуг ЕЦП.

Крім того п. 2.5 розд. 2 Положення визначено супутні послуги, а саме: у приміщеннях, в яких розміщено ЦОП, можуть надаватися супутні послуги (виготовлення копій документів, ламінування, продаж канцелярських товарів, надання банківських послуг тощо); забороняється відносити до супутніх послуг надання консультацій та інформації, пов’язаних з наданням адміністративних послуг, продаж бланків заяв та інших документів, необхідних для звернення щодо надання адміністративних послуг, а також надання допомоги в їх заповненні, формуванні пакета документів; надання платних супутніх послуг органом ДФС забороняється.

Детальніше про роботу ЦОПів за посиланням: http://cv.sfs.gov.ua/okremi-storinki/tsentri-obslugovuvannya-platnikiv-poda/

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *