Хотинська лікарня отримала медобладнання з Франції

29 березня Хотинська районна лікарня отримала медобладнання з Франції. Отримання вантажу стало можливим, завдячуючи співпраці благодійної організації «Добробут Хотинщини» та асоціації “Медична і благодійна допомога Франція-Україна”.

Завдяки цій допомозі продовжується оновлення матеріально-технічної бази Хотинської районної лікарні. Це вже втретє лікувальний заклад отримує медичне обладнання та матеріальне оснащення від благодійників з Франції.

Зокрема, медзаклад отримав лапароскопічну стійку. Також, установі передано медикалізовані ліжка, матраци, каталку, столи, візки для неповносправних, манометри з грушею для тонометра.

Частину устаткування буде передано Чернівецькому обласному госпіталю ветеранів війни.

Керівник БО «Добробут Хотинщини» Лариса Нестор висловила подяку за надійну співпрацю асоціації “Медична і благодійна допомога Франція-Україна”, зокрема куратору проекту Діані Дольс, і загалом всій українській діаспорі в Франції за гуманітарний вантаж, який сьогодні отримали в Хотині.

«Сьогодні ми продовжуємо роботу з оновлення медичного устаткування районної лікарні. Я переконаний, що спільними зусиллями, ми забезпечимо жителів району якісними медичними послугами», – підкреслив голова райдержадміністрації Петро Допіряк.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *