У Хотині відкрили сучасне футбольне поле

26 березня відбулося відкриття сучасного міні-стадіону зі штучним покриттям для гри у міні-футбол.

Урочиста церемонія відбулася за участі юних футболістів та їх представників, тренерського складу футбольних команд, народного депутата України Максима Бурбака, заступника голови обдержадміністрації Василя Гостюка, голови райдержадміністрації Петра Допіряка та міського голови Микола Головльова.

Зазначимо, будівництво футбольно-спортивного комплексу в Хотині розпочалося у 2018 році. За рахунок коштів міністерства регіонального розвитку та будівництва та житлово-комунального господарства України виділено 749,5 тис. грн., а з міського бюджету виділено 663,5 тис. грн.

Територію планують обладнати камерами відео-спостереження та освітленням, а за грою команд на штучному полі можна спостерігати з глядацьких трибун.

«Завжди приємно брати участь у відкритті нових об’єктів. Відкриття міні-футбольного поля стало можливим завдяки консолідації зусиль різних гілок влади. Упевнений, що чудовий майданчик стане улюбленим місцем проведення змагань не лише для школярів, а й для всієї громади”- зазначив голова районної державної адміністрації Петро Допіряк.

Після урочистого відкриття міні-стадіону, у товаристському матчі зустрілись команди Хотинської ДЮСШ з Хотина та Клішківців. У матчі перемогла команда юних гравців з Хотина. 
Юні гравці футболу Хотинської ДЮСШ отримали у подарунок футбольні м’ячі.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *