Працівники культури та майстри народного мистецтва Хотинщини відзначили професійне свято

Щорічно 9 листопада відзначається Всеукраїнський день працівників культури та майстрів народного мистецтва. Це свято стосується кожного, адже всі ми носії народних традицій, звичаїв країни, в якій ми живемо. Культура робить людину особистістю, вона формує національну спільність, робить нас неповторними, несхожими на інших.

Напередодні свята, 8 листопада, в районному будинку народної творчості на урочистості з нагоди професійного свята зібралися працівники благородної і почесної професії з усіх куточків Хотинщини, які гордо несуть та прославляють українську культуру в світі.

Привітав присутніх зі святом голова районної державної адміністрації Петро Допіряк, подякував за професіоналізм, уміння принести радість у душі людей та наголосив на важливості співпраці працівників культури та виконавчої влади району.

Кращих працівників галузі культури та народного мистецтва району за значний внесок в розвиток галузі культури було відзначено та нагороджено Почесними грамотами районної державної адміністрації та районної ради, управління культури обласної державної адміністрації.

Супроводжувалося свято чудовими концертними номерами.

Світлина від Хотинська Районна Державна Адміністрація.

Світлина від Хотинська Районна Державна Адміністрація.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *