Хотинські танцюристи повернулись додому з черговими здобутками

Світлина від Танюши Федоруци.

2 листопада у Кам’янці-Подільському відбувся V міжнародний фестиваль-конкурс «Grand Fest Кам’янець». До міста з’їхалися учасники з різник куточків країни, а також колективи із-за кордону, які демонстрували свої таланти журі і широкій публіці.

Талановиті діти та молодь змагалися у різних жанрах: вокальному, хореографічному, театральному, оригінальному. Загалом, у конкурсі взяли участь понад 100 колективів. Честь Хотина у цьому конкурсі відстоювали одразу два зразкових колективи РБТНД – «Крок вперед» та театр юного глядача. 

Зразковий аматорський хореографічний колектив сучасного танцю «Крок вперед» (керівник – Віра Тамазликар) представив на розсуд журі 5 танців від різних вікових груп. Отож, здобутки колективу: 

– Диплом 4 ступеня – танець «Переполох» (середня вікова категорія)
– Диплом 3 ступеня – танець «Дитяча суперечка» (молодша вікова категорія)
– Диплом 2 ступеня – танець «Вдалий день» (старша вікова категорія)
– Три дипломи 1 ступеня – танець «Дух команди» (середня вікова категорія), танці «Світло в тобі» та «Дністровський передзвін» (старша вікова категорія), танець «Сповідь дитячої душі» (дует Руслан Трачук та Анна Стрижиборода

У номінації «Театральне мистецтво» участь взяв зразковий аматорський театр юного глядача під керівництвом Лесі Микитенко. Колектив показав мікс казок «Пригоди Незнайки, або У світі казок», за що отримав диплом І ступеня. 

Кожен учасник отримав пам’ятні медалі із логотипом фестивалю, а також незабутні враження від поїздки!

Світлина від Танюши Федоруци.

Світлина від Танюши Федоруци.Світлина від Танюши Федоруци.

Також цими вихідними учасниці студії східного та арабського танцю «Belly Dance» під керівництвом Уляни Топало побували у Львові та взяли участь у фестивалі східного танцю «Східна мозаїка».

Журі фестивалю оцінювали техніку виконання, відчуття ритму, естетику танцю, постановку та композицію номера. Отож, здобутки колективу: доросла група отримала п’ять дипломів першого ступеня та одне – третього у різних номінаціях; молодша група виборола два дипломи першого ступеня, один – другого ступеня та два дипломи третього ступеня.

Світлина від Танюши Федоруци.

Світлина від Танюши Федоруци.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *