Іво Бобул привітав працівників соціальної сфери з професійним святом

Щороку, у першу неділю листопада, в Україні відзначається День працівника соціальної сфери.
Встановлення цього професійного свята – вияв поваги до людей, завдяки яким втілюються у життя соціальні програми, контролюється трудова зайнятість громадян, здійснюється контроль за своєчасною виплатою заробітної плати, регулюються трудові відносини між працівником та роботодавцем надається вчасна допомога найнезахищенішим верствам населення нашої держави.
Урочисті заходи з нагоди відзначення День працівника соціальної сфери відбулися 2 листопада 2018 року, у приміщенні районного будинку народної творчості та дозвілля.
Зі словами привітання до працівників соціальної сфери району звернулися народний депутат України Максим Бурбак, голова районної державної адміністрації Петро Допіряк та заступник голови районної ради Андрій Коломеєць. Виступаючі висловили вдячність працівникам соціальної сфери району за самовіддану, наполегливу працю, та тепло сердець, яке вони дарують людям.
З нагоди професійного свята почесними грамотами районної державної адміністрації та районної ради за багаторічну сумлінну працю та з нагоди відзначення професійного свята Дня працівника соціальної сфери було нагороджено кращих працівників району.
Гучними оплесками зал вітав народний артиста України Іво Бобула та співачку Анастасію Лавриненко. Артисти привітали працівників соціальної сфери з професійним святом та подарували присутнім концерт.
Керівники соціальних служб району подякували артистам за їхні чудові пісні та подарували квіти в знак пошани та любові.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *