Де і з ким пограти у пейнтбол в Хотині?

Що таке пейнтбол? Певна річ – багато хто чув, і багато хто грав. Це командна спортивно-технічна гра з використанням маркерів — спеціальних пневматичних пристроїв, що стріляють різнокольоровими желатиновими кульками, заповненими спеціальною фарбою. Основна мета гри — влучити в якомога більшу кількість супротивників і захопити їхню базу або прапор. Ураженим вважають гравця, на якому після попадання і розриву кульки залишився чіткий слід фарби розміром понад 2,5 см.

Пейнтбол — гра абсолютно демократична. Єдине обмеження – вік учасників. Для дітей шкільного віку краще організовувати окремі команди.  Головне — це правила безпеки, яких необхідно жорстко дотримуватися, щоб уникнути травм. Перед грою учасники повинні пройти інструктаж з користування маркером та одягнути спеціальний захист. Перебуваючи на полі бою, важливо, за жодних обставин не знімати маску. Про умови самої гри учасники домовляються безпосередньо перед початком протистояння.

Пейнтбол в Україні – це один з найпопулярніших способів проведення вільного часу, який використовується багатьма компаніями для згуртування колективу. Ця гра не має обмежень за статтю та віком і приносить усім гравцям винятково позитивні емоції, знімає стрес, допомагає відпочити від роботи і побутових проблем. Пейнтбол ніколи не був суто чоловічою розвагою, адже це не війна, а безпечна гра, проте водночас насичена адреналіном і пригодницьким духом. Особливо, якщо після бойових дій учасників чекає приємне спілкування і обговорення гри.

Як і де грають в пейнтбол? Вести «бойові» дії можна як на свіжому повітрі, в лісі, лісосмузі, на кар’єрі, на обладнаному майданчику, так і в спеціально підібраних приміщеннях, якими можуть бути приміщення незавершеного будівництва або ж новобудови,  де можна організувати штурм і оборону, зачистку або позиційний бій. Команди можуть діяти за власною розробленою і узгодженою тактикою (в основному, практикують постійні гравці зі сформованою командою), або ж кожен гравець діє за себе (практикується новачками або новоствореними командами).

Гравець, в якого потрапляє кулька і залишає слід від фарби – від напарника або противника, в будь-яку точку, в тому числі в зброю – вибуває з гри (піднімає маркер стволом вгору, щоб його бачили інші гравці, і виходить за межі поля). Кількахвилинна стрілянина, перебіжки, бризки кольорової фарби – партія закінчена, коли на полі залишається переможець, про що засвідчить сигнал судді. На поле можна повертатися лише після того, як з одягу стерті всі сліди від фарби.

Організатором даної гри у нашому місті є Юрій Шевчук (https://www.facebook.com/dobrotatreedotone). Саме він допоможе вам з усім: локація, зброя, одяг і т. д.

Спорядження для гри:

  • Маска. Гравець, зобов’язаний носити маску, спеціально виготовлену для пейнтболу, в межах ігрового поля. Максимально допустима швидкість вильоту кульки приблизно 91 м/с, — при попаданні в око може призвести до серйозного травмування гравця.
  • Маркер (зброя) складається з самого маркеру, балону з газом СО2 та ємності для кульок (фідер, лоадер, хоппер).
  • Пейнтбольні кульки з фарбою. Фарба виготовлена на основі харчових компонентів, цілком безпечна для організму (навіть якщо попала до роту), легко змивається. Оболонка кульки має желатинову основу.
  • Захисний одяг. Досвідчені гравці, як правило одягаються у спеціалізований одяг, призначений для пейнтбольних ігор. Це задоволення не з дешевих. Тому, якщо ви лише починаєте грати у пейнтбол, вам слід одягати насамперед речі, в яких вам буде зручно бігати та падати, і, які не шкода забруднити чи порвати. Важливим елементом одягу пейнтболіста є зручне взуття. Не зайвими будуть також захисні рукавички та жилети, особливо для дівчат.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *